تهران تفریح؟

تهران تفریح، مرجعی برای معرفی مراکز تفریحی و گردشگری تخصصی مناطق تهران شامل بازی ها، سرگرمی ها، مراکز ورزشی، تفریحات آبی، تفریحات هیجان انگیز، تفریحات تجاری، موزه، تئاتر و سینما، طبیعت گردی تهران، تورهای گردشگری تهران و هر آنچه در تهران می تواند اوقات فراغت شما را پر کند.

 تهران تفريح جاييست كه برای لحظه لحظه اوقات فراغت همه قشرها و عموم مردم، بسته به اينكه زمينه علاقمندي آنها چيست، پيشنهادات ناب و دلپذير معرفی می‎كند: ورزش، بازی، هيجان، تفريحات آبی، موزه، تئاتر، نمايش، سينما، خوراكی، نوشيدنی، مراكز تجاری و خريد، كافه، طبيعت‎گردی، كوه و هر آنجا که دل شما گرم باشد.

درباره تهران تفریح

چطور می تونید ما رو دنبال کنید؟

مشتريان می توانند با هر کدام از روش‎های زير با تهران تفريح در ارتباط باشند:

جایگاه مشتریانمان؟

اساس كار تبليغ و معرفی ما علاوه بر روش‎های فوق، بر پايه نظر و خواست مشتريان است كه به ديگر دوستان و آشنايان معرفی خواهند كرد و در ارتقا و بروز رسانی تهران تفريح سهيم خواهند بود.

پكيجي تبليغاتي شامل آگهي نامه چاپي تهران تفريح و مجموعه نرم افزارهاي مجازي و اينترنتي در اختيار مشتريان قرار داده مي شود كه آنها با معرفي مراكز موجود و جذب مشتريان ديگر علاوه بر تخفيف هاي موجود در استفاده از خدمات مراكز طرف قرارداد، تخفيف مضاعفي دريافت مي كنند. همچنين كيفيت و درجه رضايت مشتريان و دريافت كنندگان خدمات از مجموعه هاي تفريحي و سرگرمي قابل احصاء بوده و افزايش درجه رضايت، خودبخود باعث مراجعه مشتريان بيشتر به آن مركز خواهد بود.

ضمناً امكان جستجو و پايش و مقايسه مراكز اوقات فراغت با توجه به خدماتي كه ارائه مي دهند و براساس مناطق شهري و منطقه سكونت مشتريان در تهران تفريح وجود دارد كه باعث امكان انتخاب آسان و سهولت در دسترسي به نزديكترين مركز تفريحي مي شود.

اميدواريم اين قدم تهران تفريح، سرآغاز رونق روزافزون و ارتقاي سطح كيفي خدمات گردشگري و سرگرمي و تفريحي كه توسط اماكن و مراكز متعدد و متنوع ارائه مي گردند، شده و موجب افزايش و گسترش فرهنگ استفاده از اوقات فراغت در ميان عموم مردم گرديده و به هرچه نزديكتر كردن ارائه دهندگان و دريافت كنندگان خدمات صنعت اوقات فراغت باعث گردد.

با تشكر

تهران تفريح